Chlazení


Co nabízíme?

Provádíme dodávky a montáž chladicích a klimatizačních zařízení. Rozsah dodávek je od zařízení o malých výkonech až po rozsáhlé celky pro segment technických zařízení budov. Specializujeme se na projekci, dodávky, montáž a servis chladících zařízení, založených jak na systémech přímého, tak nepřímého chlazení. Naši specializovaní montéři montují kromě výše uvedených zařízení i tzv. split zařízení od renomovaných výrobců jako je například Toshiba a Gree, včetně kompletních VRF systémů.

Potřebujete chlazení pro zpracovnu masa nebo vinného sklípku? Chcete svoji provozovnu či restaurační zázemí vybavit mrazicími či chladícími boxy ? Navrhujeme a dodáváme technologie pro mrazicí a chladicí zařízení. Postavíme vám chladicí a mrazicí boxy nejrůznějších rozměrů. Chlazení je důležitá součást průmyslových linek při zpracování potravin, uchovávání potravin nebo při výrobě průmyslových komponentů. Dodáváme moderní technologie, které významně šetří náklady na spotřebu elektrické energie a vody

S dodávkou a montáží chlazení máme dlouholeté zkušenosti ... instalujeme zařízení, která využívají odpadní teplo z chladírenských provozů a mrazírenských agregátů k ohřevu vody. Přestože principy chlazení jsou stejné, pro každou kategorii produktů a potravin je nutné přesně vyladit technologii, aby účinek byl co nejefektivnější. Opravujeme a rekonstruujeme chladicí a mrazicí boxy všech typů a velikostí.


Dodáváme a montujeme:

  • Technologie pro šokové či rychlé zmrazování čerstvého masa
  • Zmrazovací tunely
  • Chladírny bouráren a expedic masa
  • Technologie pro průmyslové dozrávání ovoce
  • Chladicí zařízení pro vinotéky
  • Speciální dveře pro chladírny a mrazírny

Máte zájem o naše služby?