Do bytu a domu


Klimatizace do bytu - Přístroje prostorové klimatizace do bytu mají oblast výkonu od 2,5 do 7,0 kW a lze je instalovat jako samostatný (klimatizace Single) nebo kombinovaný (klimatizace Multi) systém. Je jedno, pro který model se rozhodnete, klimatizační přístroje Toshiba pracují vysoce efektivně, zajišťují čerstvý, dobře filtrovaný vzduch a perfektní teploty po celý rok.


Klimatizace systém single - Při standardní instalaci je klimatizace složena z jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky. U vnitřních jednotek jsou na výběr elegantní nástěnné jednotky a parapetní jednotky. U nástěnných jednotek je k dispozici velký výběr jednotlivých modelů. Jednotky s invertorovou technologií dávají široké spektrum pro výběr zařízení dle požadavků zákazníka.


Klimatizace multisystém - Elegantní možností pro klimatizaci více místností je instalace multi-split systému, tj. kdy jedna venkovní jednotka je napojena na dvě až pět vnitřních jednotek. V nabídce vnitřních jednotek jsou u multi-systémů nástěnné jednotky, parapetní jednotky, 4-cestné kazety a mezistropní jednotky. Podstatnou výhodou instalace je snížená náročnost na stavební prostor pro venkovní jednotku, a také snížené náklady na instalaci při zachování vysoké energetické účinnosti.


Klimatizace do domu - Komfortní bydlení vám zajistí klimatizace do domu. V létě bude chladit a v zimě topit. Nemusíte už mít samostatné topení a klimatizaci, a zvyšovat tak energetické zatížení vašeho domu. Obojí může být v jednom díky novým a modernizovaným klimatizačním jednotkám, které obráceně fungují jako teplené čerpadlo. Klimatizace do domu je chytré řešení pro moderní rodinu. Nejen chladí a topí, ale zároveň vám čistí vzduch a zbavuje ho plísní, baktérií a pylu, které mohou vyvolávat alergické reakce.


Klimatizace má single split nebo multi-split provedení - Klimatizace do domu může být jednoduchá, což znamená, že na jednu venkovní jednotku máte jednu vnitřní jednotku. Tento systém se nazývá single-split. Slouží pro chlazení a topení v jedné místnosti. Efektivnější využití poskytuje systém multi-split, kdy je k jedné venkovní jednotce připojeno více vnitřních jednotek. Energeticky úsporná klimatizace do domu značky Toshiba je uzpůsobena tak, že vnější kompresorová jednotka ovládá 2, 3, 4 až 5 vnitřních jednotek. Mohou mít kazetové, nástěnné, podstropní či parapetní provedení. Invertorová technologie výrazně spoří energii i náklady - Moderní systémy klimatizace do domu využívají invertorovou technologii, která plynule reguluje výkon vnějších i vnitřních jednotek. Například klimatizace Toshiba oproti běžnému zařízení uspoří až 60 % elektrické energie. Zařízení má pouze takový odběr energie, jaký je v danou chvíli zapotřebí. Klimatizační zařízení Toshiba má například výkon chlazení 2,5 až 10 kW, a výkon topení od 3,2 do 12 kW. Jednotlivá zařízení dle výkonu postačí zajistit teplotní komfort v běžných místnostech o objemu 40 až 70 m³, ale také až 420 m³.


Dodáváme a montujeme klimatizace těchto značek - Toshiba, GREEMáte zájem o naše služby?