Do kanceláře

Prostorové klimatizace vhodné pro malá průmyslová použití, pro menší firmy a kanceláře. Prostorové klimatizační přístroje pro oblast výkonů od 5,0 do 23,0 kW. U malých komerčních instalací budou upřednostněny produkty, které docílí optimální investiční přínos. Vše je možné pomocí klimatizací ze skupiny “Digital Inverter” nebo “Super Digital Inverter” popř. “Digital Inverter BIG”. Tři produktové skupiny od výrobce TOSHIBA, které vynikají přednostmi invertorové techniky Vektor-IPDU a optimální řešení zaručují provozní náklady, údržbu a flexibilitu.


Digital Inventer - Ideální vyvážení ceny a výkonu. Jsou ideální pro instalace s omezenými prostorovými možnostmi. Venkovní jednotky patří k nejlehčím a nejkompaktnějším jednotkám na trhu. Velký výběr z bohaté nabídky vnitřních jednotek a nejrůznější možnosti ovládání zařízení umožnují jednotkám Digital-Inverter plnit ty nejnáročnější požadavky uživatelů.


Super Digital Inventer - Určeno pro nejnáročnější provozní aplikace a technicky náročná řešení. Nedávají prostor kompromisům. Tato řada jednotek je absolutním vítězem mezi klimatizačními jednotkami současnosti díky vysoké účinnosti provozu, tj. poměru výkonu a příkonu. Konkurenci převyšuje nejen vysokou účinností provozu, ale i možnostmi délky rozvodů a excelentními parametry při provozu v režimu chlazení i topení.


Digital Inventer Big - Řada jednotek BIG je koncipována hlavně jako multi-zařízení, které se dá výhodně používat pro optimální distribuci výkonu v prostoru. Do jedné místnosti se instaluje více vnitřních jednotek s jednou společnou venkovní jednotkou. Koncepce systému je tepelné čerpadlo a umožňuje využívat funkci topení při nízkých venkovních teplotách až do -20°C. - CHLAZENÍ AŽ DO –15°C, ŠIROKÁ NABÍDKA VNITŘNÍCH JEDNOTEK, KOMPAKTNÍ VENKOVNÍ JEDNOTKY (DI), NEUVĚŘITELNĚ ÚSPORNÝ PROVOZ (SDI)

Máte zájem o naše služby?